סיורים בביאנלה בוונציה 2024

וונציה

April 20, 2024 12:00 am

 

לרגל המצב הביטחוני והאווירה סביב הנוכחות הישראלית 
הרישום לקבוצות מוקפא עד הודעה חדשה

מומלץ לערוך סיור עצמאי במסגרת פרטית. להדרכה לנוסעים עצמאיים ראו הדרכה לסיור עצמאי בביאנלה

הביאנלה בוונציה היא אירוע האמנות הבינלאומי העכשווי החשוב ביותר. היא המקום בו מוכתרות ומוכתרים  מלכי התחום, בו מסתמנים כיוונים חדשים ומסוכמות. קנה המידה של האירועים ענק – מאות תערוכות בכל רחבי העיר שהן חלק מהביאנלה ומספר דומה של תערוכות הנערכות במקביל.

הסיורים עם ד”ר סמדר שפי מיועדים למי שרוצים לחוות את הביאנלה לעומק, לראות את הטוב ביותר ולהבין את ההקשרים החברתיים, פוליטיים וההיסטוריים. הסיורים מותאמים אישית ולהרכבים מיחיד/ יחידה ועד לקבוצות.
מסלולי הסיור בביאנלה יכללו את הג’רדיני (גני הארמון) ואת הארסנלה (מחסני הנשק והמספנות ההיסטוריות של ונציה) בהם מוצגת התערוכה הבינלאומית וחלק ניכר מהביתנים הלאומיים, ביתנים לאומיים המוצגים ברחבי העיר, מבחר מתערוכות הלווין המרכזיות לרבות התערוכות במוזאונים המובילים.

 

מוזמנות/ים  להתקשר או לשלוח הודעה לקבלת פרטים למספר טלפון 0507431106.                         (אפשר לשלוח הודעה ישירה בלחיצה על סימן ה ‫וואטסאפ – ויקיפדיה‬‎המופיע בצד ימין)

לחצו כאן להצטרף לקבוצת וואטסאפ לקראת ביאנלה 2024 .
לקבלת עדכונים על הביאנלה, והרצאות שאתן בנושא.  

                                                         ***

ראיון שערך איתי גואל פינטו ב”כאן רתבות” על היבטים פוליטים הנגזרים ממלחמת “חרבות ברזל” לקראת הביאנלה הקרובה  ביתן פלשתיני בביאנלה? ד”ר סמדר שפי , כאן תרבות     

ראיון שערך איתי גואל פינטו בכאן תרבות על העצומה הקוראת  להחרמת ישראל בביאנלה? ד”ר סמדר שפי בכאן תרבות

Accessibility